Przejdź do treści

Instytut Venus Thalgo Venus - Strona główna Podopharm Elle Bache Paris Purles

PODOKLAMRA - INNOWACYJNY SYSTEM KOREKCJI WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

           Nasz Instytut posiada autoryzajcę firmy PODOPHARM i jako jedyny prowadzi szkolenia z systemu PODOKLAMRA.
 

       System Podoklamra to polski wynalazek, który został zgłoszony do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Produkowany jest w Polsce i dystrybułowany wyłącznie przez firmę PODOPHARM Sp. z o. o. Produkt spełnia wymogi prawne i epidemiologiczne aplikacji czasowego implantu do korekcji wrastających paznokci. Klamra wykonana jest ze stali implantologicznej posiadającej certyfikat CE i zarejestrowana jako narzędzie medyczne. 

 

    Główną zaletą Podoklamry jest możliwość sprawdzenia skuteczności odciążenia wału paznokciowego, jej dopasowania do anatomicznego kształtu paznokcia, naciągu i wygięcia przed skręceniem łącznika, co przekłada się na ogromne ułatwienie w aplikacji Podoklamry, skutkujące gwarancją wykorzystania tylko jednego zestawu do jednej aplikacji.

    Kolejną zaletą Podoklamry jest łatwy montaż, który nie wymaga obcinania ramion klamry przed ustawieniem naciągu i skręceniem łącznika. Ponadto Podoklamra ma charakter uniwersalny co oznacza, że jeden model Podoklamry można dopasować do każdego kształtu i rozmiaru paznokcia bez konieczności przeróbek i nie ma w związku z tym potrzeby udostępniania Podoklamry w różnych rozmiarach. 

    Prowadzimy również sprzedaż preparatów do pielęgnacji dłoni i stóp, również dla diabetyków Pododpharm:

  •  Maść do popękanej i zrogowaciałej skóry stóp
  •  Fluid na wrastające paznokcie, modzele
  •  Krem do suchej skóry stóp z lipidami
  •  Krem dla aktywnych (np. sportowców, osób z potliwością stóp) 
  •  Kremo - maska do zniszczonych, suchych i szorstkich dłoni