Przejdź do treści

Instytut Venus Thalgo Venus - Strona główna Podopharm Elle Bache Paris Purles

AQUARELLE

               INTENSYWNY ZABIEG NAWILŻAJĄCO - ENERGETYZUJĄCY DO SKÓRY SZAREJ, ZMĘCZONEJ. ODPOWIEDNI NA PROBLEM WORKÓW POD OCZAMI.

 

     Skóra niedożywiona ze słabym poziomem nawilżenia objawia się złą kondycją, wygląda na zmęczoną i często dochodzi w niej do niepożądanych objawów. Między innymi może to być opuchnięcie dolnych powiek objawiające  się woreczkami pod oczami. Przyczyną tego stanu rzeczy często jest zaburzenie krążenia limfatycznego w skórze.

    Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.

   Cel: zabieg ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry.

  Składniki aktywne w zabiegu:

- Mikronizowana alga - połączenie 3 gatunków alg: Laminaria Digitata, Fucus Vesiculousus i Lithotaminum Calacreum - działa nawilżająco, oczyszczająco, drenująco/

- Seve Bleue - ekskluzywny składnik aktywny z głębin oceanu nasycony minerałami i mikroelementami dla zwiększenia penetracji w głąb skóry dla optymalnego nawilżeniai remineralizacji każdej komórki naskórka.

- Hydra Diffusine- stymuluje syntezę akwaporyn( białka w błonach komórkowych) odpowiedzialnych za transport wody ze skóry właściej do naskórka

- Hyalurophyline-  ekstrakt z fiołka trójbarwnego - reguluje proces zatrzymywania wody przez stymulację syntezy naskórkowego kwasu hialuronowego.

- Lumisource - ekstrakt z Candida saitoana - reguluje proces naturalnej detoksykacjii rozświetla skórę

- Kwas hialuronowy - wygładza i wypełnia, jak gabka wiąże wodę zapewniając jej długotrwałe nawilżenie.

 

Czas zabiegu: 60 minut

Przeciwwskazania: skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preapratach

Częstotliwość wykonywania zabiegu: 4-10 zabiegów - 1-2 w tygodniu lub zabieg jednorazowy