Przejdź do treści

Instytut Venus Thalgo Venus - Strona główna Podopharm Elle Bache Paris Purles

BEAUTY HYDRATION RITUAL

                                            Zabieg nawilżająco - upiększający 

     Skóra w każdym wieku potrzebuje źródła nawilżenia. Brak wody w naskórku może powodować dyskomfort, uczucie ściągania oraz wiele zmian w prawidłowym funkcjonowaniu skóry.

Wskazania: zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry  potrzebującej nawilżenia. Polecany wczesną wiosną, po okresie grzewczym, także latem i po solarium.

Składniki aktywne:

  • Kompleks Seve Bleue - ekskluzywny aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Penetruje w głąb skóry dla optymalnego nawilżenia  i remineralizacji  każdej komórki
  • Hydra - diffusine - egzopolisacharydy z mikroorganizmów, które mają właściowścigromadzenia wody, odpowiedzialne są za transport wody ze skóry właściwej do naskórka
  • Hyalurophyline -  ekstrakt z fiołka trójbarwnego, który reguluje proces zatrzymywania wody w skórze poprzez stymulację naskórkowego kwau hialuronowego.
  • Lumisource - ekstrakt z  Candida saitoana ( grzyb, który jest obecny w florze bakteryjnej skóry, wychwytuje  i niszczy utlenione  wiązania lipidów i protein) - stymuluje proces naturanej detoksykcji  i rozświetla skórę.
  • Kwas Hialuronowy - wygładza  i wypełnia , wiąże wodę zapewniając jej długotrwałe nawilżenie.

Cel zabiegu: zabieg ma na celu uzupełnić niedobór wody w naskórku, odbudować płaszcz wodno-lipidowy, poprawić nawilżenie i elastyczność skóry.

Czas zabiegu: 55 minut

Częstotliwość wykonania zabiegu: jednorazowy