Przejdź do treści

Instytut Venus Thalgo Venus - Strona główna Podopharm Elle Bache Paris Purles

O nas

W klimatycznych wnętrzach Instytut Thalgo Venus Bożeny Biegańskiej, przy relaksacyjnej muzyce i aromaterapii, można poddać się wszechstronnym zabiegom dermo-kosmetycznym jak: mikrodermabrazja, zamykanie naczyń, mezoterapia igłowa i bezigłowa, peelingi, zabiegi lecznicze trądziku, liftingi, kuracje ultradźwiękami. Na bazie kosmetyków z najwyższej półki wykonujemy zabiegi na twarz i zabiegi na ciało. Atutem są zabiegi nowoczesnej medycyny estetycznej jak botox czy wypełniacze. Instytut proponuje także specjalistyczne zabiegi podologiczne oraz pielęgnację paznokci. Można tu również przedłużyć rzęsy, wykonać makijaż permanentny. Popularnością cieszą się relaksacyjne masaże i rytuały. Zabiegi i suplementy diety, dostępne w Instytucie, pozwalają zadbać o kondycję całego ciała nowoczesnej kobiety.

Kosmetyka to dziedzina, która od zawsze mnie interesowała. Pomoc w tworzeniu ładnego zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia człowieka stała się moją wielką pasją. Dlatego w grudniu 1997 roku otworzyłam swój pierwszy gabinet kosmetyczny. Z firmą Thalgo pierwszy raz spotkałam się w Paryżu w latach 90-tych przechodząc obok pięknej witryny Instytutu Kosmetycznego Thalgo. To właśnie wtedy pomyślałam...,,chciałabym kiedyś pracować w takim gabinecie...a może taki mieć?!"  Teraz wiem, że marzenia się spełniają, choć nie było łatwo.

Podstawową ideą instytutu kosmetycznego Venus jest wyprawa po urodę i odnalezienie harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem, taka wyprawa zapewnia znakomite samopoczucie,ta ważne w dzisiejszych czasach pełnych stresu, zgiełku i pośpiechu.

Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje. Dlatego biorę czynny udział we wszystkich szkoleniach organizowanych w Paryżu przez firmę Thalgo. Dzięki takim warsztatom nieustannie mogę powiększać zakres swoich usług i jeszcze bardziej dopasowywać go do Państwa potrzeb.


 

„kreujemy nowy wizerunek - jak być piękną na co dzień...”

Chęć osiągnięcia odpowiedniego statusu społecznego nabrała wielkiego znaczenia i doprowadziła do tego, że zarówno kobiety jak i mężczyźni zaczęli zwracać szczególną uwagę na swój wygląd. Atrakcyjny wygląd i dobra kondycja fizyczna stały się synonimem sukcesu. W naszym instytucie nad osiągnięciem tego sukcesu czuwa doświadczona i świetnie wyszkolona kadra zajmująca się odnową biologiczną, rehabilitacją i kosmetyką twarzy.

„Instytut Thalgo Venus uczestniczy w programie THALGOMED”

Dzięki współpracy z lekarzami i trwałej pozycji Thalgo na rynku światowym, nasza praca jest gwarancją usług najwyższej jakości. W trosce o swoich klientów THALGO jako pierwsza profesjonalna firma kosmetyczna zaproponowała uzupełnienie zabiegów estetycznych i chirurgii plastycznej o ściśle ukierunkowaną pielęgnację w oparciu o profesjonalne zabiegi, preparaty kosmetyczne i suplementy.