Przejdź do treści

Instytut Venus Thalgo Venus - Strona główna Podopharm Elle Bache Paris Purles

LIFTING TWARZY I CIAŁA

                                                     LIFTING TWARZY I CIAŁA

          RF to urządzenie dwupolarowe kontrolujące głębokość i pozycje wysyłanych impulsów fal radiowych w głąb skóry. RF powoduje wibracje jonów które wytwarzają ciepło, zamieniając energię elektryczną na energię cieplną, w głębi skóry właściwej. Po podgrzaniu skóry 45 – 52 stopni, energia ta stymuluje włókna kolagenowe w skórze właściwej, co powoduje ich rekonstrukcje i odnowienie. Dzięki temu skóra staje się bardziej młodsza i bardziej elastyczna.
        RF dochodzi w konkretną warstwę skóry:
Skóra właściwa – lifting+ zagęszczenie
Tkanka tłuszczowa – lifting+ wyszczuplenie

 

                                                 DZIAŁANIE


                   Lifting
       Następuje chwilowe podgrzanie i rozciągnięcie włókien kolagenowych, dające efekt skrócenia ich, w połączeniu z natychmiastowym chłodzeniem i wykonaniu ruchów podciągających skórę, uzyskujemy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.


                 Modelowanie 
 Dostarczając ciepło do wybranej partii ciała oddziałujemy na komórkę tłuszczową podgrzewając zawarty w niej tłuszcz, prowadząc do jego rozkładu i usunięcia z organizmu. RF opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Oddziałując równocześnie na włókna kolagenowe, odmładzając je. Dając efekt zmniejszenia obwodu ciała i nierówności celulitowych.

1. Natychmiastowy rezultat: Kolagen się kurczy, a obwisła skóra podniesie. Znikną małe zmarszczki a głębokie staną się bardziej łagodne po jednym zabiegu.
 2. Długotrwały efekt: stymulacja i odnawianie włókien kolagenowych. Po 2-6 miesiącach i odbyciu pełnej serii zabiegów, skóra będzie odmłodzona i jędrniejsza.