Przejdź do treści

Instytut Venus Thalgo Venus - Strona główna Podopharm Elle Bache Paris Purles

FOTOODMŁADZANIE

                                                                  FOTOODMŁADZANIE

 

     Z biegiem lat nasza skóra traci elastyczność i napięcie. Zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny które są podporą naszej skóry, sprawiając że skóra jest napięta, elastyczna i jędrna. Następuje również zmniejszenie produkcji kwasu hialuronowego odpowiadającego za nawilżenie, owal i pojędrnienie. 
     Dzięki zabiegom fotoodmładzania możemy opóźnić procesy starzenia, zatrzymać proces pojawiania się zmarszczek, zmniejszyć już istniejące oraz rozjaśnić naszą skórę wybielając przebarwienia, nadając efekt rozświetlenia i promienności naszej cery. 


                     Zabieg fotoodmadzania
    Polega na wykorzystaniu impulsowego światła IPL, które wnika w skórę, powodując podgrzanie tkanek i stymulując po produkcji kolagen i elastynę, których brak powoduje powstawanie zmarszczek. Dzięki temu zabiegowi skóra nabierze elastyczności, stanie się gładsza i jędrniejsza a naszej skórze ubędzie lat. Fotoodmładzanie to regenerowanie skóry za pomocą impulsów światła. Podczas jednego zabiegu usuwa się drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy, rozszerzone pory oraz inne fotouszkodzenia skóry. 


                Efekty zabiegu fotoodmładzania 

 Po serii zabiegów możemy uzyskać następujące efekty:
 - usuwa rumień, wypieki, poszerzone naczynka i naczyniowe zmiany chorobowe miedzy innymi TRĄDZIK RÓŻOWATY z którym ma problem wiele kobiet, mających cerę wrażliwą.
- usuwa piegi oraz inne zaburzenia pigmentacji skóry spowodowane fotostarzeniem się skóry.
- wygładza skórę, usuwa zmarszczki.

Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • cukrzyca
  • stosowanie leków powodujących wzrost wrażliwości na światło
  • świeżo opalona skóra
  • zaburzenia krzepnięcia
  • bliznowce

Zabieg ten jest polecany w okresie zimowym kiedy skóra nie jest narażona na działanie promieni słonecznych. Przy stosowaniu zabiegów laserowych zawsze należy stosować kremy z filtrem SPF 15.