Przejdź do treści

Instytut Venus Thalgo Venus - Strona główna Podopharm Elle Bache Paris Purles

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYŃ

                                                LASEROWE ZAMYKANIE NACZYŃ

     Widoczne, popękane naczynia krwionośne, cienka siatka czerwonych żyłek to zmiany, które pojawiają się  najczęściej na twarzy i nogach. Sa to linijne naczynia czerwone lub niebieskie, ich średnica  waha sie od 0,1 do 1,0 mm. Te dokuczliwe i uciążliwe zmiany jesteśmy w stanie  pokonać za pomocą lasera. 

     System IPL + RF  -  Intensywne Pulsacyjne Światło + Fale radiowe -  jest bardzo skuteczna metoda walki z tym problemem skóry, zwłaszcza, której dotyczy problem rumieniowy. 

                                        System IPL + RF 

       Intensywne Pulsacyjne Świato emituje niespójne, polichromatyczne światło o długości od 420 do 1400nm zdolne do docierania do naczyń krwionośnych na różnych głębokościach. Zabieg polega na tym, że energia świetlna pochłaniania jest przez czerony barwnik ( hemoglobinę), a krew ścina się i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego, powodując jego koagulacj. Natomiast prąd RF w połączeniu z IPL selektywnie dogrzewa naczynie , zamykając je. 

      Obszar skóry poddany leczeniu jest bardzo delikatny i wymaga łagodnego postępowania pielęgnacyjnego. Po za biegu może pojawić się zaczerwienienie. 

                   Zalecenia ogólne 
Unikaj przyjmowania aspiryny i ibuprofenu przez 7 dni, przed zabiegiem laserowym oraz dwa dni po.
Unikaj urazów drapanie, pocieranie, skubanie powierzchni skóry poddanej zabiegowi.
Po kąpieli należy delikatnie osuszyć skórę bez pocierania.
Stosować kremy z filtrami SPF 15